Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Wydział Katechetyczny

Ełckiej Kurii Diecezjalnej

Olimpiada Teologii Katolickiej – ŁÓDŹ 2018

pismo

Olimpiada Teologii Katolickiej – ŁÓDŹ 2018

POKÓJ I NADZIEJA DLA EUROPY W NAUCZANIU BENEDYKTA XVI I FRANCISZKA

Terminy poszczególnych etapów:
Ø  etap szkolny - 29 listopada 2017 (data uzgodniona z organizatorami próbnej matury)
Ø  etap diecezjalny – 7 marca 2018 r.
Ø  etap ogólnopolski – 5-7 kwietnia 2018 r. w Porszewicach koło Łodzi.

Strona internetowa OTK: http://otk.pl/
Literatura:
Etap Szkolny
1.      Pismo Święte: Biblia Tysiąclecia, Wyd. V, Poznań Pallotinum 2006
o       Rz 4, 1–5,8
o       2 Kor 1; 3–5
2.      Magisterium Kościoła:
o       KKK nr 1817–1821 – doc
o       KKK 2302–2304 – doc
o       Encyklika Benedykta XVI Spe Salvi, pkt. 1–9 – pdf
o       Przemówienie Benedykta XVI, wygłoszone w Asyżu dnia 27.10.2011r. – doc
o       Orędzie Benedykta XVI na Światowy Dzień Pokoju 1 stycznia 2011 r. „Wolność religijna drogą pokoju” – doc
o       Homilia Papieża Franciszka, Czuwanie modlitewne w dniu postu i modlitwy o pokój na świecie, dnia 7.09.2013 – doc
o       Orędzie papieża Franciszka na Światowy Dzień Pokoju z dnia 1.01.2016 r. – doc
o       Spotkanie międzyreligijne w Asyżu, z dnia 20.09.2016 r.KK – doc
3.      Opracowania:
o       Xavier Leon Dufour, Słownik Nowego Testamentu, hasła: „pokój” (pdf) i „nadzieja” (pdf) 

CHĘĆ WZIĘCIA UDZIAŁU W OTK NALEŻY ZGŁASZAĆ DO 10 października 2017 r. !!!
DO WYDZIAŁU KATECHETYCZNEGO EŁCKIEJ KURII DIECEZJALNEJ: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

WYNIKI ETAPU DIECEZJALNEGO XXVII OTK 2016-2017 ORĘDZIE FATIMSKIE JAKO ZNAK NADZIEI DANY PRZEZ MIŁOSIERNEGO OJCA

l

 

 

 

 

WYNIKI ETAPU DIECEZJALNEGO XXVII OTK 2016-2017


ORĘDZIE FATIMSKIE JAKO ZNAK NADZIEI DANY PRZEZ MIŁOSIERNEGO OJCA

lp. Nazwa szkoły Imię Nazwisko uczestnika Klasa PUNKTY MIEJSCE
1 Zespół Szkół Nr 2  II LO im. gen. Z. Podhorskiego w Suwałkach Julia Śliwińska I C 40 I
2 Zespół Szkół Nr 2  II LO im. gen. Z. Podhorskiego w Suwałkach Anna Michniewicz II A 34,5 II
3 Zespół Szkół Sportowych w Ełku Damian Kurowski III L 33 III
4 Zespół Szkół Nr 2 w Ełku
im. K. K. Baczyńskiego 
Kamila Dąbkowska II 31 IV
5 Zespół Szkół Nr 2  II LO im. gen. Z. Podhorskiego w Suwałkach Filip Taraszkiewicz I B 30,5 V
6 Zespół Szkół Nr 2 w Ełku
im. K. K. Baczyńskiego 
Weronika Cymkowska II 29 VII
7 Zespół Szkół Ogólnokształcących w Wydminach Piotr Buczyński 1 LO 29 VI
8 Zespół Szkół Nr 6  im. K. Brzostowskiego w Suwałkach Karol Bykowski 4 Ti 28 VIII
9 I LO im. Bojowników o Polskość Mazur w Piszu Michał Kotowski I c 26 IX
10 ZSO LO w Sejnach im. Szymona Konarskiego Jolanta Janczulewicz II e LO 25 X
11 Zespół Szkół nr 1  II LO w Piszu Klaudia Bondzio II c 23 XI
12 Zespół Szkół Nr 2 w Ełku
im. K. K. Baczyńskiego 
Olga  Wiśniewska II 22 XII
13 I LO im. Bojowników o Polskość Mazur w Piszu Paulina Pawłowska III a 22 XII
14 Zespół Szkół Leśnych im. Unii Europejskiej w Rucianem Nidzie Dawid Grenda I TLB 22 XII
15 ZSO LO w Sejnach im. Szymona Konarskiego Magdalena Budowicz II a LO 22 XII
16 Zespół Szkół Nr 5 im. Karola Brzostowskiego w Ełku Krystian Romatowski IV i1 21 XIII
17 Zespół Szkół Technicznych
w Suwałkach
Mieszko Kosmowski II TMr 21 XIII
18 Zespół Szkół nr 1  II LO w Piszu Dominika Baszanowska I a 20,5 XIV
19 Zespół Szkół Nr 1
im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku
Wiktoria Bronowicka I B 20 XV
20 Zespół Szkół Nr 5 im. Karola Brzostowskiego w Ełku Barbara Arciszewska I H 19 XVI
21 Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych w Olecku Weronika Klaus 1 TLH 19 XVI
22 Zespół Szkół nr 1  II LO w Piszu Aleksandra Skrodzka II b 19 XVI
23 Zespół Szkół Nr 6  im. K. Brzostowskiego w Suwałkach Anita Chilińska 2TT 17 XVII
24 Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych w Olecku Patrycja Sitnik 1 TLH 16 XVIII
25 Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Ełku Maciej Biedrzycki II ts 15 XIX
26 Zespół Szkół Nr 6  im. K. Brzostowskiego w Suwałkach Albert Oberman 2 CE 15 XIX
27 Zespół Szkół Nr 5 im. Karola Brzostowskiego w Ełku Karolina Zyskowska II E 14 XX
28 ZSO LO w Sejnach im. Szymona Konarskiego Anna Gaber II b LO 13 XXI
29 Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Ełku Mariusz Tworkowski III te 11 XXII
30 Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Ełku Tomasz Citko II teb 9 XXIII