This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Wydział Katechetyczny

Ełckiej Kurii Diecezjalnej

DIECEZJALNY DZIEŃ MŁODZIEŻY

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W DIECEZJALNYM DNIU MŁODZIEŻY W SUWAŁKACH

ddm

W imieniu Księdza Biskupa i Duszpasterstwa Młodzieży chciałbym serdecznie zaprosić Księży wraz z młodzieżą na kolejny Diecezjalny dzień Młodzieży W tym roku odbędzie się on 26 maja w Suwałkach. Spotkanie rozpoczniemy o godz. 9.00 w wyznaczonych kościołach stacyjnych (podział poszczególnych dekanatów znajduje się w załączniku). Po wspólnym przemarszu ulicami miasta przeżyjemy ewangelizację, która wprowadzi nas w przeżywanie Eucharystii pod przewodnictwem Księdza Biskupa Ordynariusza. Po Mszy Św. będzie możliwość skorzystania z posiłku oraz zwiedzenia przygotowanych stoisk. Dzień Młodzieży zakończymy koncertem zespołu NiemaGotu (znanego min. z hymnu ŚDM w Krakowie) i koronką do Bożego Miłosierdzia.