Wydział Katechetyczny

Ełckiej Kurii Diecezjalnej

Rekolekcje 2017

 

Rekolekcje dla katechetów 2017


Drodzy Katecheci, Nauczyciele

Bardzo serdecznie zapraszam wszystkich katechetów, nauczycieli oraz osoby zainteresowane na rekolekcje. Tegoroczne ćwiczenia duchowe przeprowadzi misjonarz o. Zdzisław Grad, pracuje na Madagaskarze.
Można więcej przeczytać na stronie: http://www.grad.svd-mad.org/    lub:
http://www.janowlubelski.pl/galerie/o-zdzislaw-grad-svd-na-madagaskarze


Mam też taką osobistą prośbę, abyście przekazali tę informację nauczycielom i wszystkim osobom zainteresowanym.
Z góry serdecznie dziękuję.

Udział w  rekolekcjach należy wcześniej zgłosić w Wydziale katechetycznym (tel. 087/621-68-06 lub e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ) Koszt rekolekcji - 150 zł.
Do szkół można zwrócić się z prośbą o pokrycie kosztów  tychże „warsztatów” edukacyjno-duchowych o roboczym tytule: „Motywacja w nauce”.
W obu ośrodkach istnieje możliwość noclegu. Ze względu na ograniczoną ilość „kompletów noclegowych” bardzo proszę o zabranie ze sobą własnych śpiworów lub choćby pościeli z ręcznikiem. Prośba ta dotyczy noclegu w Ełku.
Wszystkim życzę wielu Bożych łask w tym kończącym się roku szkolnym i światła Ducha Świętego w sprawiedliwym i miłosiernym ocenianiu uczniów.

Ks.  Wojciech Kotarski

Niżej podajemy zaplanowane serie rekolekcji:

1.    26 – 27 czerwca – Suwałki, par. bł. Anieli Salawy, ul. Łanowa 13;  "Rekolekcje z misjami", prowadzi o. Zdzisław Grad- Madagaskar(rozpoczęcie w poniedziałek o godz.9.30 a zakończenie we wtorek  ok. godz. 16.00)
2.    27 – 29 czerwca, WSD Ełk"Rekolekcje z misjami", prowadzi o. Zdzisław Grad- Madagaskar (rozpoczęcie o godz. 17.30 we wtorek a zakończenie o g. 13.00 w czwartek)
3.    21-23 sierpienia– WSD Ełk -"Rekolekcje z Panią Fatimską"- prowadzi ks. dr Tomasz Kopiczko (rozpoczęcie o godz. 17.30 w poniedziałek a zakończenie o g. 13.00 w środę).