WYNIKI ETAPU DIECEZJALNEGO XXIII OTK 2012-2013
Święci Apostołowie Piotr i Paweł – urząd i charyzmaty w Kościele
|
Nazwa szkoły |
Nazwisko i imię uczestnika |
Klasa |
miejsce |
Opiekunowie |
Zespół Szkół Nr 6 im. K. Brzostowskiego w Suwałkach |
Rafał Łada |
II TL |
I |
Krzysztof Bziom |
Zespół Szkół Ogólnokształcących I LO w Augustowie im. G. Piramowicza |
Monika Sołtys |
III d |
II |
ks. Krzysztof Zubrzycki |
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Sejnach im. Sz. Konarskiego |
Wojciech Krzesicki |
II LO |
III |
Jolanta Krzywicka |
Augustowskie Centrum Edukacyjne |
Justyna Wronko |
II if |
IV |
Wiesław Sulewski |
Augustowskie Centrum Edukacyjne |
Kamil Niedźwiecki |
III hd |
V |
Wiesław Sulewski |
I LO im. Marii Konopnickiej w Suwałkach |
Agata Olszewska |
I a |
V |
Ewa Matysiak |
Zespół Szkół nr 4 w Suwałkach |
Adriana Adamejt |
II A |
V |
Dorota Zachar |
I LO im. Marii Konopnickiej w Suwałkach |
Paweł Bubrowski |
I b |
VI |
Ewa Matysiak |
Zespół Szkół nr 2 II LO im. Z. Podhorskiego w Suwałkach |
Faustyna Kozłowska |
I C |
VII |
Grzegorz Kalejta |
Zespół Szkół nr 3 w Suwałkach |
Marta Wawrzyn |
III C |
VII |
o. Jacek Szczepanik |
Zespół Szkół Samorządowych w Ełku |
Aneta Bronakowska |
III B |
VIII |
ks. Sławomir Kudrawiec |
Zespół Szkół nr 3 w Suwałkach |
Paulina Herman |
III C |
IX |
o. Jacek Szczepanik |
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Wydminach |
Piotr Żukowski |
II |
IX |
Małgorzata Pryczka |
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Sejnach im. Sz. Konarskiego |
Weronika Matusiewicz |
I LO |
X |
Jolanta Krzywicka |
Zespół Szkół Nr 6 im. K. Brzostowskiego w Suwałkach |
Kinga Zdancewicz |
II TR |
X |
Krzysztof Bziom |
Zespół Szkół Samorządowych w Ełku |
Elwira Niedźwiecka |
II B 1 |
XI |
ks. Sławomir Kudrawiec |
Zespół Szkół Nr 5 im. Karola Brzostowskiego w Ełku |
Anna Renowicka |
III E |
XII |
Iwona Kowalczyk |
Zespół Szkół Nr 6 im. Macieja Rataja w Ełku |
Anna Helena Piasecka |
IV TA |
XII |
ks. Tomasz Bondzio |
Zespół Szkół Samorządowych w Ełku |
Paula Konopka |
II B 2 |
XIII |
Teresa Cywka |
Zespół Szkół Nr 1 w Ełku |
Barbara Rowińska |
IV O |
XIII |
Jolanta Opaluch |
Zespół Szkół Nr 5 im. Karola Brzostowskiego w Ełku |
Agata Kowalewicz |
IV E1 |
XIV |
Iwona Kowalczyk |
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Sejnach im. Sz. Konarskiego |
Paula Milewska |
I LO |
XV |
Jolanta Krzywicka |
Zespół Szkół nr 2 II LO im. Z. Podhorskiego w Suwałkach |
Marta Kopko |
I C |
XV |
Grzegorz Kalejta |
Zespół Szkół Nr 6 im. Macieja Rataja w Ełku |
Patrycja Dąbrowska |
IV TA |
XVI |
Ewa Klepczyńska |
Zespół Szkół Nr 6 im. Macieja Rataja w Ełku |
Kamil Świderski |
I Tza |
XVII |
Ewa Klepczyńska |
Zespół Szkół Nr 5 im. Karola Brzostowskiego w Ełku |
Aleksandra Pietrzykowska |
IV E1 |
XVIII |
Iwona Kowalczyk |
Zespół Szkół Ogółnokształcących I LO im. Bojowników o Polskość Mazur w Piszu |
Jakub Mordasewicz |
II d |
nie zgłosiła się |
s. Anna Małdrzykowska |
Zespół Szkół Ogółnokształcących I LO im. Bojowników o Polskość Mazur w Piszu |
Daniel Chmielewski |
II d |
nie zgłosiła się |
s. Anna Małdrzykowska |
Zespół Szkół Ogółnokształcących I LO im. Bojowników o Polskość Mazur w Piszu |
Dawid Jankowski |
II d |
nie zgłosiła się |
s. Anna Małdrzykowska |
|
|
|
|
|