This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Wydział Katechetyczny

Ełckiej Kurii Diecezjalnej

OTK - etap diecezjalny - wyniki

l

 

 

 

 

 

7 marca 2018 r. odbył się etap diecezjalny  XXVIII  OTK ph:

„POKÓJ I NADZIEJA DLA EUROPY W NAUCZANIU BENEDYKTA XVI i FRANCISZKA"

 

 W etapie diecezjalnym XXVIII Olimpiady Teologii Katolickiej wzięło udział 17 uczniów z 9 szkół, znajdujących się na terenie naszej diecezji. Młodzi uczestnicy zmagali się z zadaniami konkursowymi w murach Ełckiej Kurii Diecezjalnej. Po sprawdzeniu prac komisja pod przewodnictwem ks. dra Wojciecha Kotarskiego – dyrektora Wydziału Katechetycznego – wyłoniła zwycięzców olimpiady:

Julia Śliwińska – Zespół Szkół nr 2 II LO im. Z. Podhorskiego w Suwałkach – I miejsce
Kacper Hącia – I LO im. Marii Konopnickiej w Suwałkach – II miejsce
Jagna Barbara Kruszyńska – Katolickie Liceum w Piszu – III miejsce

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w zmaganiach ogólnopolskich!

Wydział Katechetyczny

  WYNIKI etapu diecezjalnego XXVIII OTK „POKÓJ I NADZIEJA DLA EUROPY W NAUCZANIU BENEDYKTA XVI I FRANCISZKA" 2018  
lp. Nazwa szkoły Imię nazwisko Klasa Opiekunowie punkty miejsce  
1 Zespół Szkół nr 2 II LO im. Z. Podhorskiego w Suwałkach Julia Śliwińska II C Grzegorz Kalejta 48 I  
2 I LO im. Marii Konopnickiej                        w Suwałkach Kacper Hącia III Ba Ewa Matysiak 45 II  
3 Katolickie Liceum w Piszu  Jagna Barbara Kruszyńska II LO ks. Tomasz Masłowski 44 III  
4 I LO im. Marii Konopnickiej                        w Suwałkach Piotr Pastuszyński III C Ewa Matysiak 38 IV  
5 Zespół Szkół nr 2 II LO im. Z. Podhorskiego w Suwałkach Sylwia Berus II C Grzegorz Kalejta 36 V  
6 Katolickie Liceum w Piszu  Stanisław Olszak I LO ks. Tomasz Masłowski 34 VI  
7 I Liceum Ogólnokształcące
im. Stefana Żeromskiego w Ełku
Ewelina Cierzniak 1 B Cezary Mikiewicz 33 VII  
8 Zespół Szkół Nr 1 II LO w Piszu Julia Wądołowska II A s. Halina Lipińska 33 VII  
9 I LO im. Marii Konopnickiej                        w Suwałkach Natalia Grabowska I D Ewa Matysiak 27 VIII  
10 Augustowskie Centrum Edukacyjne Marcin Romanowski IV ah Wiesław Sulewski 24 IX  
11 I LO im. Bojowników o Polskość Mazur w Piszu Anna Dusza I B s. Joanna Jażdżewska 23 X  
12 Zespół Szkół nr 2 II LO im. Z. Podhorskiego w Suwałkach Anna Michniewicz III A Jarosław Ołów 19 XI  
13 Zespół Szkół Nr 6  im. K. Brzostowskiego w Suwałkach Paweł Rojek 3 Ti1 Krzysztof Bziom 18 XII  
14 Zespół Szkół Nr 6  im. K. Brzostowskiego w Suwałkach Patryk Jankowski 3 Ti1 Krzysztof Bziom 17 XIII  
15 Katolickie Liceum w Piszu  Julia Nowak II LO ks. Tomasz Masłowski 17 XIII  
16 Zespół Szkół Nr 6  im. K. Brzostowskiego w Suwałkach Patryk Sałaj 3 Ti1 Krzysztof Bziom 11 XIV  
17 Zespół Szkół Nr 5 im. Karola Brzostowskiego w Ełku Klaudia Klepacka I E Iwona Kowalczyk 6 XV  

 1

 

2

 

 

3

 

 

4

 

 

5