Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Wydział Katechetyczny

Ełckiej Kurii Diecezjalnej

Kurs doskonalący dla kierowników i przewodników wycieczek i pielgrzymek

w e

Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Ełku ul. Generała Władysława Sikorskiego 5A 19-300 Ełk  telefon /fax (0 87) 621 10 71 
www.modn.elk.pl   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
NIP 
848-16-39-888REGON 511037737
Konto bankowe 
79 8099 0004 0090 7501 2000 0070

Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Ełku wraz z Wydziałem Katechetycznym Ełckiej Kurii Diecezjalnej rozpoczyna rekrutację i jednocześnie zaprasza na:

 

Kurs doskonalący dla kierowników i przewodników wycieczek i pielgrzymek

 

Zaproszenie kierujemy do kapłanów, alumnów WSD, nauczycieli, wychowawców, katechetów, pedagogów i wszystkich zainteresowanych, którzy chcieliby poszerzyć i usystematyzować wiedzę z zakresu planowania, organizacji, przebiegu i animowania działań podczas wycieczek i pielgrzymek.

 

            Podczas zajęć uczestnicy kursu zdobędą szeroką wiedzę z zakresu podstaw prawnych, udzielania pierwszej pomocy, obsługi, zasad bezpieczeństwa i postępowania w sytuacjach kryzysowych, praw i obowiązków kierownika, opiekuna czy pilota wyjazdu. W czasie zajęć praktycznych będzie można poszerzyć umiejętności z zakresu komunikacji interpersonalnej, animacji zabaw i rozwiązywania sytuacji trudnych i konfliktowych.

            Zajęcia prowadzone będą przez znawcę tematyki i doświadczonego przewodnika z zakresu organizacji pielgrzymek do Ziemi Świętej i wybranych miejsc w kraju i zagranicą - ks. dr Marka Bednarskiego, wieloletniego doradcę metodycznego MODN, doktoranta Wyższej Szkoły Policji -  Jana Grzyba oraz pracownika naukowego Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy - Tomasza Kądziorskiego.

Łączna ilość godzin kursu: 50 

Planowane rozpoczęcie kursu w kwietniu i zakończenie w maju 2016 r.

Terminy spotkań będą dostosowane do potrzeb uczestników (w zależności od preferencji szkolenia mogą odbywać się w systemie: piątek – sobota lub popołudniami w ciągu tygodnia)


Koszty udziału w kursie w wyniku pozyskanej dotacji udało się zmieścić w kwocie 200 zł od osoby.
Miejsce szkolenia:
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Św. Tomasza Apostoła w Ełku

Ul. 11 Listopada 28

19-300 Ełk

Kierownik kursu: Jolanta Agnieszka Opaluch, doradca metodyczny MODN w Ełku 
tel. 504134439

Na zakończenie uczestnicy kursu otrzymają stosowne zaświadczenia.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc liczy się termin przesłania/ dostarczenia formularza zgłoszeniowego do sekretariatu MODN w Ełku ul. Generała Władysława Sikorskiego 5A              19-300 Ełk. Zgłoszenia przyjmujemy do 04 kwietnia 2016.  

KARTA ZGŁOSZENIA I WIĘCEJ INFORMACJI DO POBRANIA TUTAJ.